به روز رسانی در 02:34:37 AM GMT

اینجا هستید: آرشیو آخرين اخبار آزادی 7 تن از مددجویان جرائم غیرعمد استان لرستان در دهه کرامت

آزادی 7 تن از مددجویان جرائم غیرعمد استان لرستان در دهه کرامت

نامه الکترونیک Print PDF

آزادی 7 تن از مددجویان جرائم غیرعمد استان لرستان در دهه کرامت

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان لرستان تعداد 7 تن از زندانیان جرائم غیر عمد با همت خیرین د دهه کرامت از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده و جامعه بازگشتند .

شاکرمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در ارتباط با این خبر افزود: در راستای کاهش جمعیت کیفری و همزمان با ایام  پر خیر و برکت دهه کرامت، با همت خیرین بزرگوار تعداد 7 تن از مددجویان جرائم غیرعمد از زندان آزاد و به آغوش جامعه و خانواده خود بازگشتند.

ایشان در ادامه افزود مبلغ کل بدهی این افراد رقمی بالغ بر هفت میلیارد ریال بوده که از این میزان مبلغ سه میلیارد آن با تلاش های همکاران بخش مددکاری و ستاد دیه بصورت مصالحه و گذشت از شکات انجام گرفته و مابقی آن توسط خیرین و پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات بانک های عامل تأمین و پرداخت گردیده است.

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه  استان لرستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: جشن‌های گلریزان امسال به شکلی متفاوت در بستر فضای مجازی برگزار شد و در ادامه این روند، نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به ستاد دیه و یا درگاه اینترنتی این نهاد مردمی به آدرس www.lorestanipro.ir برای مشارکت در آزادی زندانیان کمک کنند و یا از طریق حساب سیبای بانک ملی به شماره 0201108584006 و کارت بانک ملی به شماره 1287-9991-9918-6037 در این امر خداپسندانه سهیم باشند.