آخرین اخبار : 

مدير كل زندانهاي لرستان در جشن گلريزان بروجرد از وجود 61 زنداني جرائم غير عمد در اين شهرستان خبر داد.

مدير كل زندانهاي لرستان در جشن گلريزان بروجرد از وجود 61 زنداني جرائم غير عمد در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي ستاد ديه لرستان محمدي مدير كل زندانهاي لرستان بيان داشت : در حال حاضر 349 نفر زنداني جرائم غير عمد در زندانهاي استان وجود دارد كه از اين تعداد 61 نفر آنها ساكن شهرستان بروجرد بوده و بدهي آنها نزديك به 4 ميليارد تومان مي باشد و با توجه به اقداماتي كه در ستاد ديه استان صورت ميگيرد از جمله مصالحه با شكات پيش بيني ميشود كه جهت آزادي اين 61 نفر مبلغي نزديك به يك و نيم ميليارد تومان مورد نياز است .

در ادامه حجه السلام ترابي امام جمعه شهرستان بروجرد با بيان آياتي از كلام الله مجيد و احاديثي از معصومين اشاره نمود و بيان داشت  ما مسلمانيم و پيرو مكتب اهل بيت و به توصيه ائمه بايد به فكر كمك كردن به ديگران باشيم وي همچنين گفت  افرادي كه ايمان به خدا و و روز قيامت دارند همين ايمان است كه انها را به برقراري ارتباط با خدا و ارتباط با خلق خدا بوسيله انفاق  وادار مي كند.

ايشان عنوان نمود : همه ما نيازمنديم از جمله نياز به لطف خدا نياز به ائمه ، همين افراد خير خود بيشترين نياز را به لطف و مرحمت پروردگار دارند . ما نياز داريم كه در روز قيامت دستمان خالي نباشد و اگر بخواهيم اينگونه نيازهايمان را تامين كنيم بايد در كارهاي خير شركت كنيم از جمله كارهاي خير كمك به آزادي زندانيان جرائم غير عمد است كه در اين ماه مبارك كنار خانواده خود نيستند .

در ادامه اين مراسم توكل شاكرمي مدير عامل ستاد ديه لرستان از آزادي تعداد 35 نفر از زندانيان جرائم غير عمد بروجرد در طي سال گذشته با همت و كمك خيرين خبر داد.