آخرین اخبار : 

دیدار مدیر عامل ستاد دیه شعبه لرستان با مددجویان زندان شهرستان دورود

دیدار مدیر عامل ستاد دیه شعبه لرستان با مددجویان زندان شهرستان دورود

دیدار مدیر عامل ستاد دیه شعبه لرستان با مددجویان زندان شهرستان دورود

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان لرستان توکل شاکرمی در حسینیه زندان دورود با زندانیان جرائم غیر عمد حضوری دیدار نمود و به سوالات و مشکلات مددجویان از نزدیک پاسخ داد .
در این جلسه که با حضور رئیس زندان ، مسئول مددکاری زندان و مددجویان جرائم غیر عمد زندان برگزار میشد تک تک وضعیت پرونده زندانیان مذکور بررسی و راهکاری آزادی این افراد ارائه شد .
وی همچنین عنوان داشت ستاد دیه استان برنامه دارد به مناسبت ایام ا…دهه مبارک فجر با همکاری خیرین استان روزانه سه نفر از زندانیان جرائم غیر عمد را از زندان آزاد کند .
در ادامه جلسه ای با حضور رئیس زندان ، مددکاران ، رئیس اداره حمایت های اجتماعی برگزار شد و شاکرمی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مددکاران خواستار همکاری هر چه بیشتر مددکاران در پیگیری پرونده زندانیان مذکور شد و عنوان داشت آزادی بیشتر زندانیان در گروه اقدامات بیشتر مددکاران می باشد و مددکاران بعنوان بازوی اصلی ستاد دیه در زندانها ، باید پیگیری پرونده مددجویان غیر عمد را در سرلوحه کار خود قرار دهند .
در پایان هم صید مراد نصیریان رئیس زندان دورود ضمن تقدیر از فعالیت های ستاد دیه و آزادی زندانیان بی گناه به اجر معنوی فعالیت در ستاد دیه اشاره نمود و اعلام داشت که متاسفانه در حال حاضر ۵۰ نفر زندانی جرائم غیرعمد در زندان دورود وجود دارد که شامل ۱۰ نفر بدهکار دیه تصادف ،۴ نفر بدهکار مهریه و نفقه و ۳۶ نفر بدهکار مالی هستند و چشمان نگران این افراد و خانواده های آنها به دستان پر مهر خیرین و کارکنان ستاد دیه دوخته شده و منتظرند با کمک های ستاد دیه زمینه آزادی آنها فراهم شود و این کار نیازمند تلاش و مساعدت همه جانبه دارد.

, , , ,

پاسخ دهید