آخرین اخبار : 

حضور مدیرنمایندگی ستاد دیه استان لرستان در برنامه ماه مهربانی

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان لرستان توکل شاکرمی مدیرنمایندگی ستاد دیه لرستان در ویژه برنامه ماه مهربانی که در هنگام افطار از شبکه افلاک پخش می شود حضور یافت.

شاکرمی در این برنامه که بمنظور دعوت  از خیرین جهت مشارکت در آزادی زندانیان  تهیه شده بود ضمن تشکر از عوامل و تهیه کنندگان برنامه ماه مهربانی، درخصوص رسالت ستاد دیه و سیاست آن مطالبی را بیان و گفت: هم اکنون در زندانهای استان تعداد ۶۳۳ نفر از زندانیان با جرائم غیرعمد وجود دارند که ده درصد از زندانیان را تشکیل می دهند و رقم بدهی آنان مبلغ یکصد میلیارد تومان می باشد.

ایشان در ادامه ضمن دعوت از خیرین بیان داشتند: اولین خیرین ما به نوعی شکات هستند چرا که با گذشت بخشی از دارایی و حق خود نه تنها به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک می کنند بلکه جلوه ای از فداکاری و ایثار را در جامعه نشانه می دهند و در سال ۹۷  با کمک مددکاران زندانهای استان و برگزاری جلسات صلح و سازش مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال  گذشت رضایتمندانه از شکات  اخذ شده است.

در این برنامه که آقایان نظری از ستاد دیه و حاتمی از مددکاران زندان مرکزی خرم آباد نیز حضور داشتند وضعیت برخی از مددجویان جرائم غیرعمد را تشریح و از خیرین خواستند تا با مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد زمینه آزادی این دسته از زندانیان در ماه مبارک رمضان فراهم گردد.

پاسخی بگذارید