آخرین اخبار : 

خرم آباد : نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: تلاشهای ستاد دیه برای آزادی زندانیان یک سرمایه گذاری اجتماعی است.

DSC05813به گزارش روابط عمومی ستاد دیه لرستان : حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم اباد در خصوص اقدامات ستاد دیه کشور اظهار داشت: تلاش این نهاد مردمی برای جذب کمک خیرین و هزینه آن در پرداخت دیون زندانیان غیرعمد یک پرداخت برای مصرف نیست بلکه سرمایه گذاری اجتماعی محسوب می شود.

حجت الاسلام میرعمادی تصریح کرد: به دنبال مجموعه تلاشهای صورت گرفته توسط ستاد دیه جامعه، فرد زیان دیده و خانواده وی از آسیب بیشتر محافظت می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه آموزش، فرهنگ سازی و پیشگیری را از دیگر رسالتهای این نهاد برشمرد و گفت: استفاده صحیح از اعتقاد عمیق مردم لرستان به عفو و گذشت و ترویج این فرهنگ بزرگترین سرمایه برای آزادی زندانیان نیازمند محسوب می شود.

حجت الاسلام میرعمادی اظهار داشت: یکی از ویژگی های جامعه اسلامی این است که نسبت به پیوند اجتماعی تاکید فراوان دارد.

وی با اشاره به اینکه مردم لرستان از نظر پیوند اجتماعی ریشه عمیقی دارند، یادآور شد: مردم لرستان به دلیل اهمیتی که نسبت به عشیره و قوم خود قائل هستند حاضر نیستند عضوی از این مجموعه جدا شده و دچار مشکل شود.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه کمک به آزادی زندانیان کمک به سلامت جامعه است، ادامه داد: کمک به آزادی زندانیانی که غیرعمد در زندان هستند بازگرداندن نیروی کار به جامعه است.

بنابر این گزارش در جریان این دیدار نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ضمن پذیرش میزبانی برگزاری جشن گلریزان، مشارکت آحاد مردم در حرکت عظیم ستاد دیه برای آزادی زندانیانی که ناخواسته گرفتار حبس شده اند را خواستار شد.

پاسخی بگذارید